Logo Knauf Industries
Opakowania rotacyjne z EPP (transport wewnętrzny)

Opakowania rotacyjne ze spienionych tworzyw sztucznych, opracowane we współpracy z przemysłem motoryzacyjnym, umożliwiają optymalizację dystrybucji części zamiennych (lusterka wsteczne, chłodnice, itp.)
 
Są to opakowania wielokrotnego użytku, które dzięki unikatowym właściwościom spienionego polistyrenu (EPP) zachowują parametry techniczne nawet podczas długotrwałego użytkowania. Tace rotacyjne Knauf Industries opracowane są zgodnie z obowiązującymi w branży motoryzacyjnej normami i wpisują się w logikę rozwiązań zrównoważonego rozwoju.
 
 
 
 
 
Opakowania rotacyjne z EPP są odporne na wstrząsy, ergonomiczne i przystosowane do piętrowego składowania. Dzięki specjalnie wykonanemu wnętrzu, pojemniki te umożliwiają bezpieczne składowanie delikatnych części o dużej wartości i często o bardzo złożonej geometrii. Indywidualnie zaprojektowane opakowania rotacyjne Knauf Industries są precyzyjnie dopasowane do kształtu przewożonych w nich części samochodowych, co gwarantuje ich idealne zabezpieczenie podczas składowania i transportu .
Opakowania rotacyjne Knauf Industries stanowią integralną część wielu inteligentnych rozwiązań logistycznych z powodzeniem stosowanych przez największe koncerny samochodowe na świecie. Zobacz więcej na stronie www.knaufautomotive.com/pl/