Logo Knauf Industries

Prezentacja innowacyjnej płyty z grafitowego styropianu do izolacji elewacji

2018-04-02
Knauf Therm ETIXX Fasada 31 to nowe oblicze termoizolacji. Formowana płyta o unikalnej konstrukcji opatentowana w Europejskim Urzędzie Patentowym. Sprawdź i zastosuj ją do ocieplenia swojego domu!
Zobacz film
 
 

Rozwiązania ze spienionego polipropylenu EPP

2017-06-29
Sprawdź jak produkowane są nasze kształtki i opakowania z polipropylenu spienionego. Przekonasz się jak szerokie zastosowania może mieć to tworzywo w różnych branżach przemysłowych.
Zobacz film
 
 

Historia Knauf malowana piaskiem by Tetiana Galitsyna

2017-03-29
Historia marki Knauf to opowieść o tym, jak od podstaw zbudować solidną, silną firmę. Zobacz, jak Tetiana Galitsyna namalowała piaskiem wyjątkową historię Knauf.
Zobacz film
 
 

Zapoznaj się z filozofią marki Knauf

2016-11-10
Knauf to nie tylko dostawca materiałów budowlanych. Jesteśmy solidnym i niezawodnym partnerem dla naszych Klientów. Rozumiemy ich potrzeby i razem z nimi codziennie podejmujemy nowe wyzwania. Wspólnie budujemy świat wokół nas i podnosimy jakość życia ludzi.
Zobacz film
 
 

Obejrzyj film i dowiedz się jak sprawdzić styropian

2016-09-05
Zobacz jak łatwo można samemu sprawdzić jakość styropianu albo po prostu szukaj pewnych paczek ze znakiem "Gwarantowany Styropian"! Płyty styropianowe Knauf Therm, zachowują deklarowaną wagę i otrzymały Znak Jakości "Gwarantowany Styropian".
Zobacz film