Ustawiacz maszyn wtryskowych

5 maja 2021
ogłoszenie o pracę Knauf

Knauf Industries to część międzynarodowej Grupy KNAUF.

Jesteśmy największym przetwórcą polistyrenu na świecie. Projektujemy i wdrażamy do masowej produkcji indywidualne rozwiązania dla najważniejszych branż przemysłowych: sektora AGD RTV, samochodowego, spożywczego i budowlanego. Dostarczamy izolacji, opakowań i kształtek z materiałów spienialnych EPS i EPP oraz elementów plastikowych wykonanych metodą wtrysku termoplastycznego.

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Twój zakres obowiązków

  • Regulowanie maszyn wtryskowych
  • Nadzór nad prawidłowym ustawieniem systemu technicznego maszyn
  • Zmiana form urządzeń peryferyjnych
  • Czuwanie nad zachowaniem ciągłości produkcji

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość maszyn i urządzeń
  • Sumienność i dokładność

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
  • Koszyk dodatkowych benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Bogaty fundusz socjalny, np. wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Kompleksowe szkolenie wdrażające do pracy
  • Przyjazna atmosfera i pomocny zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Dodaj plik ze swoim CV *
Formaty plików: .pdf, .doc, .docx

Dodaj plik z listem motywacyjnym