Logo Knauf Industries

Elementy z EPP i EPS na zamówienie

Polistyren i polipropylen to tworzywa, które charakteryzują się niezwykle dużą plastycznością, dzięki czemu stanowią bazę do wielu różnorodnych rozwiązań opakowaniowych i dekoracyjnych. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie wiele produktów, bazujących na polistyrenie spienionym i polipropylenie spienionym, które charakteryzują się niezwykłą trwałością. Dowiedz się więcej o tworzywach i tym, co można stworzyć z ich wykorzystaniem.

Dlaczego polistyren i polipropylen

Opakowania wykonane z EPP i EPS odznaczają się wyjątkową zdolnością do amortyzacji uderzeń mechanicznych, dzięki czemu są tak chętnie wybierane przez naszych klientów. Oprócz trwałości, opakowania zapewniają izolację termiczną oraz sztywność przy niewielkiej wadze. Polistyren i polipropylen spieniony służą również do produkcji kształtek metodą u formowania. Daje to gwarancję powtarzalności i niskie koszty produkcyjne.

Jakie branże najczęściej korzystają z naszych produktów z EPP i EPS

Nasi inżynierowie na przestrzeni lat stworzyli niezwykle wydajny system produkcyjny, który pozwala im na tworzenie elementów z polistyrenu spienionego i polipropylenu spienionego wykorzystywanych w branży spożywczej, meblarskiej dekoracyjnej itd. Co więcej, istnieje możliwość zamówienia dedykowanych rozwiązań idealnie pasujących do potrzeb konkretnego klienta.

Elementy z EPP i EPS naszego wyrobu są:

  • zaprojektowane zgodnie z unikalną specyfikacją lub wytycznymi Klienta,

  • ściśle dostosowane do wymogów branży (transport, przechowywanie, odpowiedni zakres temperatur),

  • zgodne z najwyższymi standardami jakościowymi.