Logo Knauf Industries
Przedstawiamy nowe opakowania KOMEBAC® ze spienionego polipropylenu. 
To idealne rozwiązanie w branżach: cateringowej, spożywczej, elektronicznej, małe AGD, medycznej, farmaceutycznej oraz e-commerce.

Co wyróżnia KOMEBAC®?
Są niezwykle lekkie i łatwe w obsłudze.  Nadają się do wielokrotnego użytku nawet przez 10 lat. Jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie opakowaniowe, ponieważ KOMEBAC® są łatwe w utrzymaniu czystości. Można je czyścić przy pomocy detergentów i w zmywarkach przemysłowych. 
Pojemniki są solidne i odporne na zarysowania. Duża ładowność pudełka pozwala optymalnie je wykorzystać do transportu i przechowywania wielu rodzajów towarów. 

Materiał - spieniony polipropylen z jakiego wytwarzane są opakowania ma właściwości tłumiące hałas podczas pracy na przenośniku taśmowym. 

KOMEBAC® to pudełka izotermiczne, które gwarantują transport i przechowywanie towarów w bezpiecznej temperaturze. Są szczelne i wodoodporne. To rozwiązanie odpowiednie do transportu
i przechowywania pakowanej żywności, które idealnie sprawdza się w branży cateringowej. Pianka EPP nie zawiera bisfenolu A, a opakowania są w pełni neutralne i bezpieczne dla zdrowia użytkowników. 

KOMEBAC® to rozwiązanie w pełni ekologiczne, zaprojektowane przez Centrum Badań i Rozwoju ID LAB Knauf Industries.  Powstało ono z monomateriału,  czyli jednorodnego tworzywa EPP, które nadaje się do wielokrotnego użytku i w 100% podlega recyklingowi.

KOMEBAC® to lekkie, wytrzymałe i ergonomiczne rozwiązania, które można łatwo spersonalizować. Opakowania mają możliwość dostosowywania do indywidualnych wymagań klienta poprzez zaprojektowanie wkładek dopasowanych do konkretnego produktu. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI ŻEBY OTRZYMAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ NA KOMEBAC®: 

Piotr Lewandowski, Key Account Manager
+48 691 700 028, e-mail: lewandowski.piotr@knauf.fr
Marcin Zawadzki, Key Account Manager
+48 667 662 219, e-mail: marcin.zawadzki@knauf.fr

folder-opakowania-z-epp-komebac-knauf-industries Pobierz folder produktowy KOMEBAC®

Lista wszystkich